HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Ekonomi, gezi, yaşam, sağlık blogu

Biz derken, izninizle bu 3 harfli zengin kelimenin(Biz) içine sizi de ekledim. Çünkü amacım bu blogu, hepimizin paylaşımlar yaptığı bir blog haline getirebilmek. Sizin sahip olduğunuz ama diğer insanların da ekonomik olarak kazançlı çıkacakları bir bilgiyi, faydalı gördüğünüz sağlıkla ilgili bir bilgiyi ya da manevi dünyamıza katkı sağlayacak bir hususu buradan paylaşabilirsiniz. Bu çizgide benim aklıma gelen örnekleri zaten paylaşıyorum burada, siz de benzer veya farklı yollardan gidebilirsiniz.Kısaca bloğum, bloğunuz olsun..

İlginizi Çekebilir:  BU BLOĞU NEDEN KURDUK?

Yunuss

Bloğumuzun ana amacı kişisel ekonomiye katkı sağlamak. Parayı kazanmak kadar etkin kullanmanın önemli olduğu günümüzde, ürün veya hizmet alımında edindiğimiz araştırma sonuçlarını ve tecrübeleri burada paylaşmak istedik. Ayrıca bloğu okuyanların eşe, dosta söyledikleri şunu şurdan al, bunu da böyle yap tarzı paylaşımları buradan da yapmalarını istiyoruz. Kısaca bilgi ve tecrübeye önem veren insanların, bilgi ve tecrübesini burada paylaşarak karlı ve mutlu olacaklarını düşleyerek, bloğu kurduk. Kişisel ekonomi, gezi, sağlık ve yaşama dair paylaşımları bu blogda bulabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Merhaba siteniz gerçekten müthiş bilgilerle dolu. Özellikle tatil yapacaklara güzel fikirler sunmakta. Merak edip ilk yazınıza bakmak istedim. Paylaşmanın ruhundan bahsetmişsiniz. Fikirlerinizi tecrübelerinizi blogta paylaşarak amacınıza ulaşabilmişsiniz bence. Teşekkür ederim sizi takip etmeye devam edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı