FIRSATPOPÜLER YAZILAR

İTALYA’YA AYAKKABI İHRAÇ EDEBİLEN TÜRK MARKASI

Arkadaşlarla Bursa’dan Manisa’ya giderken, aracı kullanan arkadaş, Manisa’ya 10km kala gelin size ne göstereceğim diyerek, Topbaş Ayakkabı’nın fabrika satış mağazasının önünde durdu.İçeri girip ayakkabı modellerini inceledik. Özellikle rahat ayakkabı ya da günlük ayakkabı dediğimiz modeller gerçekten tarz ürünler. Rahat ayakkabı, konfor ayakkabı, günlük ayakkabı, klasik ayakkabı, abiye ayakkabı, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı, sneaker ayakkabı, yazlık ayakkabı, bot, çizme, babet, dolgu topuk, sandalet, terlik, çanta, deri mont, deri ceket, kemer, cüzdan, bavul ürünleri bulunmakta. Özellikle ayakkabı, cüzdan, kemerler fiyat&kalite dengesine göre bayağı iyi.

Açıkcası  bu modellerin Türkiye’de üretildiğine şaşırdım. Genelde Türk markaları kaliteli malzeme kullansa bile tasarım, dizayn işine gelince günü yakalayamazlar.  Reyona bakan arkadaşla sohbet ettik, ürünleri bir çok Avrupa ülkesine hatta İtalya’ya ihraç ettiklerini söylediler. Tasarımın beşiği İtalya’ya ayakkabı sattıklarını duyunca, yıllar önce çelik kapı üreticisi ile aramızda geçen sohbet aklıma geldi. Çelik kapı üreten firma sahibi ihracat yaptıkları Avrupa ülkelerini sayıyor ve ekliyordu, ne zaman Almanya’ya kapı satarsam o zaman tamam, bu işte başarılı oldum diyeceğim, çünkü Almanya teknolojide ileri diyordu.  Bu yazıyı yazarken bakayım dedim, ihracat yaptığı ülkeler arasında Almanya’yı eklemiş mi diye, evet bizim kapıcı başarmış.

Aşağıdaki resimler, size fikir vermesi adına mağazada kendi çektiğim resimler. Resimlerde tek olarak çekilmiş ayakkabılar yaklaşık 80-90TL. En pahalı ayakkabı 150 TL. Etiket fiyatı, gerçek fiyatı değil, 229 TL etiketli bir ürünü sorduğumuzda 150 TL dediler.

İstanbul Fatih’de de şubesi bulunmaktadır. Fabrika satış mazağası tam olarak nerede derseniz.

Mağazanın güncel ürünleri nasıl derseniz.

Bu blogun ana amacı başkasına faydalı olacağını düşündüğümüz bilgiyi paylaşmak. Bence yolunuz düşerse, uğrayın.

Faydalı olması dileği ile..

İlginizi Çekebilir:  ANKARA'DA İYİ BİR DOKTOR
günlük ayakkabı, ucuz ayakkabı,fabrika satış mağazası
Günlük Ayakkabılar

günlük ayakkabı, ucuz ayakkabı, fabrika satış mağazası

 

 

 

Etiketler

Yunuss

Bloğumuzun ana amacı kişisel ekonomiye katkı sağlamak. Parayı kazanmak kadar etkin kullanmanın önemli olduğu günümüzde, ürün veya hizmet alımında edindiğimiz araştırma sonuçlarını ve tecrübeleri burada paylaşmak istedik. Ayrıca bloğu okuyanların eşe, dosta söyledikleri şunu şurdan al, bunu da böyle yap tarzı paylaşımları buradan da yapmalarını istiyoruz. Kısaca bilgi ve tecrübeye önem veren insanların, bilgi ve tecrübesini burada paylaşarak karlı ve mutlu olacaklarını düşleyerek, bloğu kurduk. Kişisel ekonomi, gezi, sağlık ve yaşama dair paylaşımları bu blogda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı